zemislava

Morion

Morion má podobné vlastnosti ako záhneda - je to jej čierna odroda. Tento ochranný kameň zvyšuje obranyschopnosť nositeľa - astrálne bytosti sa sťahujú, keď sa pokúša nositeľa ohroziť, nemajú šancu a sú dosť razantne odrazení.

Okrajovo tak pôsobí aj záhneda. Liečia nervový systém, depresie.
Posilňuje imunitný systém. Potlačuje strach. Potláča strach. Pomáha v kontakte s ľuďmi.
Upokojuje myseľ. Povzbudzuje nádej. Blahodárne pôsobí na orgány hornej polovice tela. Ako každý kremeň ho možno použiť na riešenie akéhokoľvek problému.

Uvádza telo do rovnováhy. Čierna farba sa neviaže na žiadny špecifický orgán, ale uvoľňuje celý organizmus. To ovplyvní aj náš duševný stav - odstránia sa napätia, zvýši sa naša odolnosť a sme oveľa lepšie vybavení na zvládanie stresu.Ak použijeme čierne kamene na koreňovej čakre, navyše pracujeme na zvýšení nášho pocitu stability a bezpečnosti. Čierne kamene majú navyše aj psychologický efekt. Zlepšujú našu koncentráciu a pomáhajú nám odolať bočným rozptýleniam. Táto farba nám pomáha vyniesť skryté veci na svetlo božie, nech už sú príjemné alebo nie. A absencia vonkajšieho svetla nám pomáha objaviť v sebe náš zdroj vnútorného svetla.


Zdroj: http://kamienky.blog.cz/1006/morion


Komentáře k článku.

Rýchle pôžičky pred výplatou

Vytvořenou službou WEP.sk - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránok