zemislava

Rubín

Rubín vďaka svojej červenej farbe patrí k jedným najvzácnejším drahokamom sveta.Názov pochádza z latinského rubeus - červený.

Nosenie kráľovskej koruny z drahých kameňov a rubínov prináležalo iba kráľom, ktorý boli najvyššími spojencami s duchovným svetom. Preto sa im aj v minulosti hovorilo osvietený kráľ, ktorý vládne spravodlivo z vôle Božej.Človek musí byť pri jeho nosení opatrný, povzbudzuje k veľkým činom.

Lieči krvný obeh, zastavuje krvácanie, dáva dobrotu a veselosť, ostrosť pamäte, blahodarne pôsobí na srdcové ochorenia, pomáha dobrému spánku bez škaredých snov, chráni proti túžbam a melanchóliu, predlžuje čiaru života. Lieči krvný obeh, srdce, horúčku, cukrovku a fóbie.Oživujúca energia rubínu nás nabíja novou silou a doslova ničí každú slabosť - duševnú i telesnú.Pomáha upraviť ťažkosti pri menštruácii.

Posilňuje intenzitu partnerských vzťahov - zapaľuje emócie, podporuje túžbu po pohlavnom styku, odstraňuje zábrany a je schopný povzbudiť aj posledné kvapôčky energie.Harmonizuje produkciu hormónov a reguláciou zažívanie bráni vzniku vankúšikov tuku.Priaznivý vplyv má aj na unavené oči, ktoré sa lepšie prekrví, a tým sa obnoví ich funkcia.Pomáha pri liečbe reumatických ťažkostí, žalúdočných neduhov. Reguluje srdce, zlepšuje trávenie, posilňuje silu vôle, vitalitu a opatrnosť. Ochraňuje pred potratmi. Spríjemňuje menopauzu.


viac na: http://kamienky.blog.cz/1006/rubin


Komentáře k článku.

Rýchle pôžičky pred výplatou

Vytvořenou službou WEP.sk - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránok