zemislava

Ruženín

Ruženín je ďalšia odroda kremeňa, tak ako kryštál, ametyst a citrín.Jeho jemná ružová farba symbolizuje mladý púčik ruže, ktorý sa len rozvinie. Preto je Ruženín odporúčaný pre všetky životné situácie, v ktorých sa jedná o prerušenie alebo nový začiatok.Napríklad pri narodení, počas puberty, tehotenstva, kariéra zmeny, menopauza, rozvod.Vyvoláva miernosť, nežnosť a lásku. Je to kameň srdca a emocionálneho ozdravenia. Lieči zranené city, pomáha osamelým a opusteným.

Je to ideálny kameň pre človeka, ktorý už ochorel a chce sa liečiť. Harmonizuje celý organizmus na úrovni fyzickej, psychickej i duševnej. Navodzuje toleranciu, vyrovnanie sa so sebou samým a sebalásku, rovnako ako lásku a otvorenosť voči ostatným. Vo vzťahoch posilňuje partnerskú vernosť ale pomáha aj nájsť šťastie v láske.
Ružová energia podporuje krvné cievy okolo srdca. Pomáha čistiť orgány tela. Posilňuje vitalitu pohlavných orgánov a údajne zvyšuje plodnosť.

Pomáha pri anorexii, lebo podporuje sebalásku a sebaakceptáciu. Podporuje činnosť ľadvín a nadobličiek po ochoreniach. Zmenšuje vrásky a celkove potláča príznaky starnutia. Pomáha pri bolestiach hlavy, hlavne migrénového typu. Potláča depresie, problémy hrdla, bolesti uší, stimuluje chudnutie. Pomáha z tela uvoľňovať nadbytočné tekutiny a nečistoty. Pomáha pri úpale a zmenšuje výskyt pľuzgierov na spálených miestach. Navodzuje pocit pohody a spokojnosti.

Ruženín má silný ochranný vplyv pred elektromagnetickým žiarením. Ekologickí technici zistili, že vibrácie ruženínu môžu znížiť silu elektromagnetického poľa mobilných telefónov až o 85 %!Zdroj: kamienky.blog.cz
Liečivá moc kameňov, Miroslav Procházka


Komentáře k článku.

Rýchle pôžičky pred výplatou

Vytvořenou službou WEP.sk - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránok